Pracownia

Poznaj nas lepiej!

„To nasi klienci i ich potrzeby są główną siłą napędową i inspiracją tworzonych przez nas projektów.”

Stawiamy na personalne
i indywidualne podejście

Podczas pracy staramy się wyjść naprzeciw wszystkim oczekiwaniom inwestora ale również odpowiedzialnie doradzamy i proponujemy przekrój rozwiązań celem wyboru najbardziej optymalnego. Na każdym etapie tworzenia budynku podstawą jest dla nas dialog, zarówno z klientem jak i zespołem oraz projektantami branżowymi. Zamawiając u nas projekt masz pewność że jest on projektowany indywidualnie i nie będzie reprodukowany.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów prowadzimy również zdalną obsługę projektów. Poprzez spotkania i konsultacje online jesteśmy w stanie przeprowadzić inwestora przez cały proces projektowy bez potrzeby wychodzenia z domu. W czasie rzeczywistym prezentujemy modele przestrzenne i rzuty naszych budynków co pozwala na szybkie i efektywne ustalenie ostatecznych potrzeb klienta.

Co nas wyróżnia?

Otwartość na potrzeby klienta

Wieloletnie doświadczenie i pełne zaangażowanie

Zdalane spotkania i konsultacje

„Budynek to forma – powinna być czysta,
prosta i spójna. Piękno jest w detalach.”

Bartosz Haremza

Architekt

Od ponad 16 lat praktykujący architekt z dyplomem Politechniki Poznańskiej. Specjalizuje się w budownictwie wielorodzinnym oraz unikalnych i nowoczesnych budynkach jednorodzinnych. Posiada uprawnienia do projektowania bez ograniczeń od 2010 roku. Czynny członek Wielkopolskiej Izby Architektów RP. Prywatnie miłośnik gór i taternik.

„Budynek powinien wchodzić w harmonijną relację
z otoczeniem i jednocześnie podnosić jego jakość estetyczną”.

Joanna Haremza

Architekt

Absolwentka Politechniki Poznańskiej z 15 letnim doświadczeniem na stanowisku projektanta. Mocne strony to architektura energooszczędna oraz budynki użyteczności publicznej. Od 9 lat członek Wielkopolskiej Izby Architektów RP, posiadająca uprawnienia w zakresie architektury bez ograniczeń. Z zamiłowania taternik jaskiniowy.

Limanowskiego 5/1a, Poznań